İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen Kurye
Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen kurye işletmesi olarak sizlere çok önemli bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde ilaç, evrak, market alışverişi, yemek gibi pek çok konuda kurye hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu kurye hizmeti bünyesinde pek çok ayrı özellik bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Profesyonel kurye elemanları, bakımlı ve yüksek modelleri motosikletler, çeşitli kampanyalar ve indirimler, uygun fiyatlar, teknoloji kullanımı gibi pek çok konu bünyemizde bulunan özellikler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Sabiha gökçen kurye işletmesi olarak sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmakta ve bu yöntem sayesinde küçük bebeklerin uyanmamasına dikkat edilmektedir.

Adreslerinize siparişlerinizi getiren kurye elemanlarımız zili çalmadan sizlere telefonlar ile ulaşmakta ve sipariş teslimatı aşamasını tamamlamaktadır. Bu teslimat yöntemi özel olarak eğitimler almış profesyonel kurye elemanlarımız tarafından yerine getirilmektedir.

Sabiha Gökçen Kurye Hizmeti

Uzun yıllar boyunca kurye sektöründe hizmet veren işletme olarak bizler ile kaliteli bir iletişim kurabilmeniz için pek çok yöntemi bünyesinde bulundurmaktadır.

Telefonlarımızın başlarında sekreter ve santral elemanlarımız bulunmakta ve bu elemanlarımızın sunulan kurye hizmeti hakkında bilgili olmalarından dolayı sizlere her zaman doğru ve tam bilgiler verilmektedir.

Ayrıca WhatsApp canlı destek hattımız da müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Telefonlar veya Web WhatsApp yöntemi ile müşterilerimize hizmet veren elemanlarımız düzenli olarak kurye hizmeti hakkında bilgi almakta ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Sabiha Gökçen kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve bu sebepten dolayı kullandığımız tüm teknolojik sistemlerimizin düzenli olarak güncellenmelerini sağlamaktayız.

Teknolojik ekranlarımız ve sistemlerimiz sayesinde siparişlerinizden anında haberdar olmakta, kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden en güvenilir güzergâhları belirlemekteyiz. Bu şekilde fayda sağladığımız teknoloji ile müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×