İçeriğe geç

Kıraç Kurye

Kıraç Kurye
Kıraç Kurye

Kıraç kurye işletmesi olarak kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında çok büyük titizlik ve önem gösterilmektedir. Tüm kurye elemanlarımıza öncelikle belirli testler uygulamakta ve yeteneklerini tespit etmekteyiz. Bu testlerden sonra son olarak sözlü mülakatlar yaparak diksiyonlarını, saygılarını ve güler yüzlerini tespit etmek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. İşe alım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz elemanlarımıza öncelikle ilk bir ay boyunca sunulan kurye hizmeti hakkında çeşitli eğitimler vermekte ve sunulan hizmetin kalitesinin artırılması sağlanmaktadır. Ayrıca düzenli aralıklar ile bu elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler de vermekteyiz. Elemanlarımızın ürün bilgileri sayesinde siparişleriniz motorlarımıza düzenli ve dikkatli bir şekilde yerleştirilmekte ve kurye hizmeti esnasında siparişlerinizin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Kıraç Kurye Hizmeti

Kıraç kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet esnasında en çok kullanılan materyal olan motorlarımıza çok büyük önem ve titizlik göstermekteyiz. Bu motorlarımızın fren, motor ve tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleri ile değişimlerini yapmak suretiyle hizmet esnasında arıza çıkarma riskini en az seviyele indirmekteyiz. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin bakımlarını yapmakta ve düzenli olarak daha geniş yapılı olanları değişimlerini yaparak çok daha fazla ürün taşınmasını sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin en önemli parçalarından birinin motorlar olduğunu çok iyi bilmekte ve motor konusuna büyük bir önem göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu önemin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacak bir hizmet sunmaktır.

Kıraç kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında kurye hizmet fiyatlarının yukarı yönde bir artış gösterdiğinin ve bu artıştan dolayı müşterilerimizin rahatsız olduğunun farkındayız. Bu farkındalık sebebi ile bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yardımları ile gerekli olan tüm çalışma ve hesaplamaları yaparak sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Sunduğumuz bu uygun fiyatlar müşterilerimizi memnun etmekte ve günümüz ekonomik şartlarında biraz olsun rahatlamalarını sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak belirli aralıklar ile kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin bu kampanyalardan yararlanmaları sağlanmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×