İçeriğe geç

Erenköy Kurye

Erenköy Kurye
Erenköy Kurye

Erenköy kurye hizmetlerimizle Kadıköy’ün ve İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisi olan semtimizde profesyonel çözümler sunuyoruz. Bir yerden başka bir yere taşınması gereken her türlü paketi taşıyoruz. 1994 yılından bu yana sektörün öncü ve liderlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşasak da hiçbir zaman başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çaba sarf ediyoruz.

Tamamı Erenköylokasyonuna hakim, adres bulmada son derece başarılı, tecrübeli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Teknik kadromuz hem sahada hem de çağrı merkezimizde 7 gün, 24 saat hazır bulunmakta, hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik çözümler sağlamaktadır.

Erenköy kurye faaliyetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tercihi olmaktadır. Kişisel bir paketinizi uzman kuryelerimizle bir yerden başka bir yere taşıtabilir, bulunduğu yerden alıp size getirmemizi isteyebilir ya da çoklu adreslere dağıtmamızı isteyebilirsiniz. Modern, donanımlı, yeni model araçlarımızla bütün beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz.

Yıllardır en iyi şekilde fatura, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, evrak, paket, yemek, çikolata, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, ilaç, çiçek, anahtar, laptop gibi yüzlerce yasal ürününüzün taşımacılığını yapıyoruz.

Erenköy Kurye Hizmeti

Amacımız Erenköy kurye alanındabütün beklentileri karşılamak. Bunun için farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyor, her birinde firmamız kalitesini sunuyoruz. Motorlu kuryemizle İstanbul içinde ya da şehirler arasında gitmesi, gelmesi gereken bütün paketleriniz için hizmet veriyoruz. Farklı hızlardaki motor kuryelerimizle aciliyete göre çözüm üretiyoruz.

Uçak kargo hizmetiyle bütün havalimanları ve adresleriniz arasında taşımacılık yapıyoruz. Şehirlerarası kurye ile çevre illere de taşımacılık yapıyoruz.

Semtimiz genelinde yeni model, bakımlı motorlarımızla başarılı taşıma yapıyoruz. Fakat sadece motorla değil, araba ile de kurye hizmeti veriyoruz. Motorla taşınamayacak paketlerinizi arabalı kuryemizle en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×