İçeriğe geç

Gümrük Kurye

Gümrük Kurye
Gümrük Kurye

Hızın önem kazandığı günümüzde, ihtiyaçlar ve talepler de değişim göstermektedir. Firmamız, sektörde kazandığı tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak yeni hizmet seçenekleri sunar. Böylece hem müşterilerinin işini kolaylaştırır hem de güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetinde bir alan daha açılır. Bu alanlardan biri de gümrük kurye ile hizmettir.

Bu hizmet ile ulaştırılması gereken acil bir evrakı, bir tıbbî malzemeyi, işletmelerin numuneleri ve akla gelebilecek her türlü gönderiyi kaliteli bir şekilde ulaştırıyoruz. Gümrükten geçmenin zor olduğunu biliyoruz, dolayısıyla sağladığımız bu hizmet sayesinde müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz.

Gümrük kurye seçeneğimiz ile de profesyonel bir kurye hizmeti sunuyoruz. Alanında tecrübeli elemanlarımız, trafik kurallarına uyarak ister kısa ister uzun mesafe olsun süratli bir şekilde teslimat gerçekleştirir.

Sürati etkileyen önemli unsurların başında kuryelerimizin sürüş teknikleri ve kullandıkları aracın donanımı gelir. Bu ister motosiklet olsun ister araba kuryelerimiz son derece dikkatlidir. Bu alanda eğitim aldıkları için sürüş teknikleri iyidir. O sebeple de en süratli teslimatı yapabilecek kapasitedir.

Gümrük Kurye Hizmeti

Gümrük kurye seçeneğimizle verdiğimiz hizmette kullandığımız araçların, motosikletlerin bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Biliyoruz ki trafikte kuryelerimizin karşılaştığı her sorun hızı keser. Bu sebeple donanıma dikkat ediyoruz. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımızın trafikte herhangi bir sorun çıkarmasına izin vermiyoruz.

Kuryelerimiz hem hızlı hem de güvenilir taşımacılık yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazanır. Kuryelerimiz aldığı paketin sorumluluğunu da taşıyarak teslimat gerçekleşene kadar paketi korur. Aynı zamanda gizlilik ilkesine uyarak teslimat gerçekleşene kadar paketin başka bir kişinin eline geçmesine izin vermez. Güvenlik önemleri son derece yüksektir.

Her hizmetin fiyatı farklıdır. Ama temelde firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu sebeple de verdiği hizmetlerde en çok dikkat ettiği unsur kalitedir. Yıllardır bu sektörde her zaman en iyisi için çalışan firmamız, müşterisinin haklarını korumak ister. Bu sebeple de her zaman ekonomik olarak en uygun şartları oluşturmaya gayret eder. Makul fiyatlarla hizmet verir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×