İçeriğe geç

Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye
Mimaroba Kurye

Mimaroba kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hasarsız kurye hizmetleri sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız. Hasarsız hizmet gösteriyor olmamızdan dolayı müşterilerimiz her zaman bizleri yakın çevrelerine önermektedir. Hasarsız hizmet sunulabilmesi için kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmaları ve kullanılan motosikletlerin korumalı bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

İşletme olarak ayrıca siparişlerinizi dikkatli bir şekilde motosikletlerimize yerleştirmekte ve ürünlerin nakliye aşamasında hasar görmemeleri sağlanmaktadır. Ayrıcı motosikletlerimizin manevra kabiliyetlerinin fazla olması da trafik kazası risklerini en alt basamaklara indiren etkenler arasında yer almaktadır.

Mimaroba kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize temassız teslimat seçeneği de sunmakta ve bu seçenek sayesinde gönül rahatlığı ile hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Kıyafetlerinizin uygun olmadığı durumlarda bu teslimat yöntemini kullanabilir ve kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Temassız teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından en sık tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntem ile hizmet veren kurye elemanlarımız her zaman deneyimli ve tecrübeleri ile hizmet sunmakta ve en ufak bir olumsuzluk yaşanmamasını sağlamaktadırlar.

Mimaroba Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmeler arasında yer alan işletmemiz her zaman güvenilir şekilde hizmetler sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır. Siparişleri tamam zamanında ve sağlam bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Siparişlerinizin hasar görmeden teslim edilmesi için motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının güvenli hale gelmesi adına önemli çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde de ürünlerinizin sağlam bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Mimaroba kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde her zaman teknoloji kullanımından çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler sunulan hizmetin hızlı, güvenilir ve sağlam olarak sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm motosikletlerimiz de bulunan motor takip cihazları sayesinde de müşterilerimizin siparişlerini anlık olarak takip etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca teknolojiyi güzergâh belirleme noktasında da fazlası ile kullanmaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×