İçeriğe geç

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye
Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmayı sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin fiyatlarının her zaman en uygun seviyelerde bulunması adına pek çok çalışma ve araştırmak yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin gönüllerince uygun fiyatlara hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Yenidoğan kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan motosikletlerimizden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Motorlarımızın güçlü motor yapılarına, yüksek manevra kabiliyetlerine ve güvenli bir yapıya sahip olmaları sunulan hizmetin kalitesini de en üst basamaklara taşıyan etkenler arasında yer almaktadır.

Bünyemizde özel olarak belirlediğimiz ekiplerimiz sayesinde motor alma aşamasında detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar ışığında en kaliteli motorların alınmasını sağlamaktayız.  Ayrıca tüm motosikletlerimizin ürün taşıma kısımları detaylı şekilde dizayn edilerek güvenli hale getirilmekte ve siz müşterilerimize güvenli bir hizmetin sunulması sağlanmaktadır.

Yenidoğan Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimizin bizlere anlık olarak ulaşabilmeleri adına pek çok iletişim kanalını bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimize sunmaktayız.

Telefonlarımızın başında çok sayıda sekreterlerimiz ve santral elemanlarımız bulunmakta ve bu sayede bizleri aradığınız zaman vakit kaybı yaşamadan iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. İletişim kuracağınız tüm elemanlarımıza sunulan kurye hizmeti hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tamamen net ve doğru bilgiler almanız sağlanmaktadır.

Yenidoğan kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde yedek kurye elemanları ve motorlarını bulundurmaktayız. Bu özelliğimiz sayesinde ürünlerinizin nakliyesi aşamasında yaşanacak her türlü sorundan etkilenmeden hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Trafik kazaları, motor arızalanmaları gibi durumlar da ürünleriniz yedek kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve hızlı bir şekilde adreslerinize getirilmek suretiyle kurye hizmetinin sonlandırılması sağlanmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×