İçeriğe geç

Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye
Mimarsinan Kurye

Mimarsinan kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde herhangi bir sorun yaşanmaması adına düzenli çalışmalar yapmaktayız. Sorunsuz hizmet sunulabilmesi için kurye elemanlarının deneyimli ve tecrübeli olmaları en önemli konular arasında yer almaktadır. Biz de bu konuda özenli çalışmalar yapmakta ve bünyemizde ki her elemanın profesyonel yapılara sahip olmalarını sağlamaktayız.

İşletme olarak teknoloji kullanımına önem vermekte, motorlarımızın bakımlarını zamanında yaptırmakta, müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmakta ve müşterilerimizin bizler ile kaliteli iletişim kurmalarını en üst basamaklarda tutmakta ve bu özelliklerimiz sayesinde her zaman sorunsuz şekilde hizmetler sunabilmekteyiz.

Mimarsinan kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti karşısında çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi olarak zorluk çekmeden hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi, EFT, FAST, internet üzerinden kartlarınız ile ödeme şekilleri bünyemizde bulunmakta ve bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanı seçebilmeniz sağlanmaktadır. Tüm bu ödeme yöntemleri sayesinde saniyeler içerisinde ödemenizi yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Mimarsinan Kurye Hizmeti

Kaliteli ve profesyonel kurye hizmetleri sunan bir işletme olarak sunduğumuz hizmetler esnasında her zaman çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede maddi olarak çok uygun fiyatlara hizmet alabilmeniz sağlamaktadır. Belli miktarlar karşısında alışveriş yaptığınız zaman çeşitli indirimler kazanmaktasınız. Ayrıca bir al iki öde gibi kampanyalar bulunmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmetlerin bünyesinde bulunan uygun fiyatlar sayesinde de hiçbir maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmektesiniz.

Mimarsinan kurye işletmesi olarak kaliteli bir şekilde iletişim kurabilmeniz adına her zaman çok fazla iletişim yöntemlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Sahip olduğumuz iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve üstün bilgilere sahip sekreter elemanlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorunlar sekreter elemanlarımız tarafından çözüme kavuşturulmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İletişim numaralarımız dışında canlı destek hatalarımız da bulunmaktadır. Canlı destek hatlarımızın başında bulunan ve hizmet veren elemanlarımıza düzenli olarak kurye hizmeti hakkında eğitimler sunmaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×