İçeriğe geç

Reşadiye Kurye

Reşadiye Kurye
Reşadiye Kurye

Bir yerden başka bir yere kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgeleriniz başta olmak üzere çeşitli ürünlerinizin taşımacılığı firmamız tarafından yıllardır güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Reşadiye kurye olarak müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına uzun yıllardır çalışmalarımızı hassas ve dikkatli bir şekilde yürütmekte ve daima profesyonel kalitede bir iş hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize memnun kalacakları kalitede bir hizmet sunmak adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Bu sebeple firmamızla ihtiyaç duyduğunuz her an çağrı merkezimize ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz hakkında firmamıza gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir.

Reşadiye kurye tarafından kayıt altına alınan ürün bilgileriniz sonrasında siz değerli müşterilerimize oluşturulan ekonomik ve bütçe dostu fiyat seçeneğimiz sunulur. Firmamızın sağlamış olduğu fiyat seçeneğini kabul etmeniz durumunda bir randevu oluşturulur ve dilediğiniz tarihler arasında adresinizden alınan paketiniz, dilediğiniz saatler arasında dilediğiniz adreslere güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Reşadiye Kurye Hizmeti

Reşadiye kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize her anlamda kapsamlı ve çok çeşitli bir teslimat hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı daima geliştirmekte ve yıllar içinde birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan kuryelerimiz gerekli belgeleri bulunan ve yeterli konum bilgisine sahip olan tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple kuryelerimize teslim etmiş olduğunuz paketlerinizin yol üzerinde kaybolması, yanlış adreslere teslim edilmesi ya da paketinizde herhangi bir hasarın meydana gelmesi gibi durumlar söz konusu bile değildir.

Firmamız yıllardır çeşitli birçok ürünün taşımacılığını yapmış tecrübeli ve alanında profesyonel bir firmadır. Firmamız tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Telefon, tablet ve laptop gibi elektronik cihazlar

● Kimlik

● Pasaport

● E-ticaret ürün siparişleri

● Tıbbı malzemeler

● Yedek parçalar

● Toplu davetiyeler

● Önemli evrak ve belgeler

Bu gibi daha birçok ürünün teslimatı firmamız tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından müşterilerimizin hizmetine sunulan fiyat seçeneklerimiz daima bütçe dostu bir şekilde hazırlanmaktadır.  Fiyat seçeneklerimiz hakkında çağrı merkezlerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×