İçeriğe geç

Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye
Hadımköy Kurye

Hadımköy kurye hizmetlerimizle Arnavutköy’ün merkez mahallelerinden birisi arasında ya da mahallemizle bütün İstanbul arasında taşıma desteği veriyoruz. Tamamı alanında uzman, eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz her zaman modelli, bakımlı, güvenli, donanımlı araçlarımızla taşıma yapmaktadırlar. En son teknolojileri kullanarak adres bulmada zorlanmamakta, günün her saati, her ihtiyaca cevap vermektedirler.

Hadımköy kurye faaliyetlerimizle yasal her türlü paketinizi taşıyoruz. Sizden alıp belirteceğiniz adrese teslim edebiliyor, belirteceğiniz adresten alıp size getirebiliyoruz. Hatta çoklu adreslere dağıtılmasını gerçekleştiriyoruz.

Uzman ekibimizle birlikte fatura, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, yedek parça, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, tekstil, gıda, hediye, ilaç, çiçek, anahtar, laptop, davetiye, numune, kimlik, pasaport, bilet ve daha fazlasını alıcısına teslim ediyoruz.

Hadımköy Kurye Hizmeti

Hadımköy kurye uygulamalarımızda farklı seçenekler sunuyoruz. Böylece bütün ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Motorlu kurye hizmetimizle İstanbul içinde ve şehirlerarasında acil gitmesi, gelmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. En acil ihtiyaçlarınızda dahi en kısa sürede teslimat garantisi veriyoruz.

Uçak kargo hizmeti ile adreslerinizle havalimanları arasında hizmet veriyor, 50’den fazla ile teslimat desteği sağlıyoruz. Şehirlerarası kurye hizmetiyle gönderilerinizi hızlı ve güvenli biçimde diğer illere de ulaştırıyoruz. Motorla taşınamayacak paketleriniz için aynı kalitede arabalı kurye hizmeti ile hasarsız teslimat seçeneği sağlıyoruz.

Mahallemizde her zaman kalitenin, güvenin ve hızlı teslimatın adresiyiz. Fakat sadece bununla yetinmiyor, aynı zamanda en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyoruz. Her taşımada fiyatlarımızı ayrı ayrı belirliyoruz.

Gerek net fiyat bilgisi gerekse randevu ve sorularınız için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Resmî web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz. Hatta doğrudan hizmet noktamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her zaman hızlı ve güvenli bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×