İçeriğe geç

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye
Büyükçekmece Kurye

Bir kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an, hızlı ve modern çözümleriyle kurye hizmeti veren firmamız, Büyükçekmece’den tüm Türkiye’ye güvenli teslimat sözü ile çalışmaktadır. Sadece Büyükçekmece’de değil tüm İstanbul’da oluşturduğu hizmet ağımız sayesinde, zamanınız size kalırken, gönderiniz aynı gün alıcısına güvenle ulaşır.

Verdimiz kurye hizmetlerinde, yıllardır içinde bulunduğumu sektörde edindiğimiz deneyimle, müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz. Tüm gönderi sürecini profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile planlıyor, en hızlı ve güvenli rotaları belirliyor ve tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz için uygun fiyatlar sunuyor, güler yüzlü ekibimizle her an en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Bireysel ve toplu gönderileriniz için tercih edebileceğiniz, hem şehir içi hem de şehir dışı kurye hizmetlerimizden yararlanmak için, tek yapmanız gereken bizlere resmi iletişim kanallarımızdan ulaşmak olacaktır.

Büyükçekmece kurye ekibimiz, talebinizi bize ilettikten sonra gönderinizin içeriği, teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri, kimlik ve iletişim bilgilerini alarak adınıza randevu oluşturacaktır. Randevu saatinde kuryemiz bulunduğunuz konuma gelerek gönderinizi teslim alıp, teslimat sürecini başlatacaktır.

Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yerinizden bile ayrılmadan işlemlerinizi tamamlıyor, sizin rahat etmeniz için biz çalışıyoruz.

Arnavutköy Kurye Hizmeti

Özellikle şehir içinde acil gönderileriniz için size özel hizmetler sunan Büyükçekmece kurye günün her saati yararlanabileceğiniz, hızlı ve güvenilir kurye çözümleri oluşturmaktadır. Seçeceğiniz kurye hizmetimize bağlı olarak en az 30 dakika en fazla 240 dakikada tamamlanacak olan bu çözümler, uygun fiyatları ile de cebinize dost olacaktır.

Ayrıca, şehirlerarası özel gönderileriniz için de motosikletli kuryelerimizle çalışıyor, Türkiye’nin en uzak noktalarına gün içinde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece kurye ekibimizi, sahada aktif görev yapan kuryelerimiz ve arka planda müşteri desteği sunan çağrı merkezi çalışanlarımız oluşturmaktadır. Tüm ekibimiz, müşteri memnuniyetine önem veren, kişiye ve talebine uygun pratik çözümler sunan, yaptığı işi seven kişilerdir.

Profesyonel bir iş yaklaşımı ile kesintisiz destek ve hizmet veren güler yüzlü ekibimiz, tüm gönderilerin zamanında ve güvenle alıcısına ulaşmasını sağlamaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×