İçeriğe geç

Atışalanı Kurye

Atışalanı Kurye
Atışalanı Kurye

Atışalanı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin hiçbir zaman mağdur olmayacağı şekilde hizmetler sunabilmek için uzun çalışmalar yapmaktayız. Siparişlerin zamanında, eksiksiz, hasarsız, uygun fiyatlı olarak teslim edilmesi mağdur olma risklerini de ortadan kaldıran en önemli etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. İşletme olarak her zaman müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimizin verdiği siparişler içerisinde yer alan ürünler defalarca kontrol edilmekte ve en ufak bir sorun dahi olmadan teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız bu konuda bizlere çok büyük fayda sağlamaktadırlar. Ayrıca siparişlerin teslim edilmesi sonrasında da müşterilerimizden kontrol etmeleri istenilmektedir. Müşterilerimizin verdiği yemek siparişlerin de de ekstra olarak hızlı davranılmakta ve yemeklerin soğumadan teslim edilmesi ve müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır.

Atışalanı kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz ödeme seçenekleri arasında EFT ve FAST yöntemleri de bulunmaktadır. İşletmemize ait hesap numaralarına bankanızın mobil uygulamasından paralarınızı EFT ve FAST olarak gönderebilmeniz imkânı sağlanmaktadır. Kartlarında arıza olan ve nakit paraları bulunmayan müşterilerimiz bu yöntemleri çok fazla tercih etmektedirler.

Atışalanı Kurye Hizmeti

İşletme olarak kullandığımız motorların donanım seviyeleri her zaman en üst basamaklarda yer almaktadır. Tüm motorlarımızın bünyesinde navigasyon sistemleri bulunmakta ve adreslerinize hızlı ve güvenli bir şekilde gelmemiz sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımları ekstra olarak büyük olmakta ve çok fazla sayıda sipariş verebilmeniz sağlanmaktadır. Denge problemi olmayan motorlarımız sayesinde ağır yükte olan siparişlerinizi de gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Atışalanı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında maddi olarak zorlanmamaları adına her zaman ucuz fiyatları belirlemekte ve sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz ucuz fiyatlar elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar ve hesaplamalardan büyük oranda fayda sağlanmak suretiyle belirlenmektedir. Ucuz oranlarda olan fiyatlarımız sayesinde her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler ve övgüler kazanmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti karşısında ucuz fiyatlar talep ediyor olmamız da işletmemizin çok fazla tercih edilen işletmeler arasında yer almasına sebebiyet vermektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×