İçeriğe geç

Kurye Çağır

ADRES

Mecidiyeköy, Gülbahar Cd. 25/A, 34387 Şişli/İstanbul

Dünya ve ülkemiz sürekli değişmekte, gelişmektedir. Özellikle son çeyrek asırda teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüketim alışkanlıkları alışveriş alışkanlıkları gibi her alanda büyük değişimler olmuştur. Bu da daha modern, daha yenilikçi ve çağdaş taşımacılıklara gereksinim doğurmuştur. Kurye hizmetlerimiz de buna bağlı olarak ortaya çıkmış, on yıllardır tüm İstanbul genelinde ihtiyaçlara cevap vermektedir. Firma olarak kurye çağır çözümlerimizle hem bireysel paketleriniz hem de kurumsal paketleriniz için bir telefon kadar yakınızda bulunuyoruz.

Kurye çağır uygulamalarımız ile 7 gün, 24 saat hizmetinizdeyiz. Gerek iletişim numaralarımızdan gerekse web sitemizden dilediğiniz an tarafımıza ulaşabilirsiniz. Bizler her zaman İstanbul’un en hızlı, en güvenilir ve kaliteli kuryesi olma gayesinde olduk. Bugüne kadar her birini fazlasıyla başardığımız için de yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle yolumuza devam ediyoruz.

Kurye Çağır Hizmeti

kurye çağır hizmetimiz ile yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon gibi bütün ürünlerinizi taşıyabiliyoruz. Ayrıca e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi her türlü yasal paketinizi de taşıyoruz. İstanbul’un bütün ilçeleri, semtleri veya mahalleleri arasında taşımacılık yaptığımız gibi İstanbul ile çevre iller arasında da şehirlerarası taşımacılık yapıyoruz.

Kurye hizmetlerimize çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz günün her saatinde sizleri beklemektedir. Ulaştıktan sonra gerekli bilgileri paylaştığınızda ekiplerimiz randevu oluşturacaklar ve randevu saatinde kuryelerimiz paketlerinizi almak için hazır olacaklardır. İmza karşılığı paketlerinizi alacak ve vadedilen sürede alıcılarına teslim edeceklerdir.

Firma olarak her zaman güvenli taşımacılık yapıyor, paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstererek hiçbir yıpranma, hasar alma, kaybolma gibi sorunlara mahal vermiyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizden istifade ederek moto kurye, acil kurye, Vip kurye, arabalı kurye, çoklu dağıtım, şehirlerarası kurye, uçak kargo gibi farklı kurye seçeneklerimizi tercih açıyoruz. Her birinde en uygun fiyat garantisi sunuyor, 7 gün, 24 saat kurye çağırabilmenizi sağlıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×