İçeriğe geç

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye
Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy kurye hizmetlerimizle Şişli’nin en merkezi semtlerinden birisinde yıllardır profesyonel çözümler üretiyoruz. Çeyrek asra yakın süredir hem Mecidiyeköy içindeki bir noktadan başka bir noktaya gerekse Mecidiyeköy ile İstanbul’un diğer noktaları arasında acil taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Firma olarak kurye çözümlerimizi bir sistem dahilinde devam ettiriyor ve tarafımıza ulaştığınız andan itibaren uzmanlarımızla bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü, kendini sürekli geliştiren, Mecidiyeköy ve bütün bir İstanbul lokasyonuna hâkim, yeni adres bulmada mahir bir kadroyla çalışıyoruz. Aynı zamanda en modern teknolojileri kullanıyor, gerekli güvenlik önlemleri alınmış araçlarımızla en hızlı, güvenli ve kaliteli taşımalara imza atıyoruz.

Mecidiyeköy kurye alanında yıllar içinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Çağın en son olanaklarını Mecidiyeköy genelindeki bütün müşterilerimizin karşısına çıkarıyoruz. Başta yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport olmak üzere bütün paketlerinizi taşıyoruz. Ayrıca bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün yasal ürünlerinizi de taşıyoruz.

Mecidiyeköy Kurye Hizmeti

Mecidiyeköy kurye alanında birbirinden farklı kurye seçenekleri sunuyoruz. Normal, acil, hızlı, gece kurye gibi kuryelerimizle 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. 45 dakika ile 180 dakika arasında İstanbul’un her yerine paketlerinizi güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Kurye uygulamalarımızla aynı zamanda Mecidiyeköy uçak kargo ile havalimanlarıyla Mecidiyeköy arasında taşımacılık yapıyor, arabalı kurye ile motosikletle taşınması mümkün olmayan paketlerinizi taşıyoruz. Toplu dağıtım uygulamalarıyla İstanbul içi imzalı, imzasız toplu dağıtımlar yapıyoruz.

Mecidiyeköy kurye alanında firma olarak aynı zamanda uygun fiyat avantajlarımızla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliklerine, tercih edeceğiniz kurye türüne, gönderi aciliyet durumuna vs. göre belirliyoruz. Her zaman en uygun fiyat avantajı sağlıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×