İçeriğe geç

Sütlüce Kurye

Sütlüce Kurye
Sütlüce Kurye

İş ve sosyal hayatın aktif olduğu, İstanbul’un kültür, sanat ve yaşam merkezlerinden biri olan Sütlüce’de üstün nitelikli taşımacılık seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Beyoğlu’nun 7/24 canlı hayatına uygun olarak verdiğimiz kurye hizmetlerimizle bireysel ve kurumsal bazda en hızlı, güvenli ve ekonomik kurye hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde taleplerinizin ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde yerine getirileceğinin garantisini veriyor, kesintisiz hizmet anlayışımızla her an her konuda en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Sütlüce’de bulunan iş yerleri ve kültür sanat merkezlerinin sadece Beyoğlu’nda bulunan yerlerle değil, tüm Türkiye ile olan iletişiminin geliştirilmesine yardımcı olmaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası olarak verdiğimiz Sütlüce kurye hizmetlerimiz ile

  • Motosikletle taşınması uygun olan tüm gönderilerinizin en kısa sürede yerine ulaşmasını sağlıyor,
  • Boyutu, ağırlığı ya da içeriği sebebi ile motosikletle taşınmaya uygun gönderileriniz için arabalı kuryelerimizden destek alıyor,
  • Daha büyük ve toplu gönderileriniz için ise uçak kargo seçeneğini kullanımınıza sunuyoruz.

Sütlüce Kurye Hizmeti

Sütlüce kurye hizmetlerimiz, acil durumlarınızda, hızlı bir çözüm elde etmeye ihtiyaç duyduğunuzda hem bireysel hem de kurumsal düzeyde yararlanabileceğiniz hizmetler sağlamaktadır. Toplu gönderimler, ekonomik çözümler ve kesintisiz hizmet almanızı sağlayan seçeneklerimiz sayesinde ister iş hayatınızda isterseniz de özel hayatınızda güvenle yararlanabileceğiniz size özel seçenekler mevcuttur.

Hayatınızı kolaylaştıracak, hızınıza hız katacak çözümlerimiz, siz ve işiniz için vazgeçilmez bir ortaklık kurulmasını sağlayarak, işinizde büyüme, özel hayatınızda güven oluşturacaktır.

Verdiğimiz hizmetlerimizin hepsinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sektörde deneyimli ve iş anlayışımızı en iyi şekilde yerine getirmeye kararlı yapısı ile hizmet veren Sütlüce kurye ekibimizle çalışarak;

  • 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri desteğine,
  • Talep ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak için geliştirilmiş size özel çözümlere,
  • Kurumsal bazda toplu dağıtım seçeneklerine,
  • Ekonomik fiyatlı taşımacılık hizmetlerine ve
  • Her zaman güler yüzlü ve saygılı bir iletişime sahip olabilirsiniz.

Sütlüce’den tüm Türkiye’ye en hızlı ve en güvenli taşımacılığı sizler için gerçekleştiriyor, %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×