İçeriğe geç

Darıca Kurye

Darıca Kurye
Darıca Kurye

Günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz kurye hizmetleri ile ön plana çıkmayı başaran firmamız bu noktada çok yenilikçi ve modern hizmetleri ile bilinmektedir. Kocaeli’nin Darıca bölgesi için en çok tercih edilen kurye firmaları arasında yer alan firmamız, Darıca kurye hizmetleri kapsamında da profesyonel çalışmaları ile herkesi çok memnun etmektedir. Kurye hizmetleri çerçevesinde en çok tercih edilen firmalardan biri olan firmamız, çok donanımlı ve zengin içerikli işletme web sitesine de sahiptir.

Darıca kurye uygulamalarımız uzun senelerdir güvenli ve hızlı taşımacılığın adresi olmakta, alternatif taşıma yöntemleri ve ulaşım kanalları arayanların yardımına yetişmektedir. Her biri alanında uzman, kendini sürekli geliştiren ve işini zevkle yapan kuryelerimiz müşterilerimizin memnuniyetini bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da %100 oranında tutmak için çaba göstermektedir.

Darıca Kurye Hizmeti

Darıca kurye hizmetlerimizin rağbet görmesinin bir diğer sebebi herkese uygun seçeneklerin olmasıdır. Bizler her ihtiyacı giderebilmek için pek çok kurye hizmeti seçeneği ile öne çıkıyoruz. Başlıca kurye hizmet seçeneklerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Normal: İstanbul ile Darıca arasında aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güvenden ve kaliteden ödün vermeyen uygulamamızda gönderileriniz 2-3 saat arasında teslim edilmektedir.
  • Ekspres: Daha hızlı teslim edilmesi gereken gönderileriniz için bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gönderileriniz 60-90 dakika arasında alıcısına teslim edilmektedir.
  • VİP: Çok daha hızlı teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 45-60 dakika arasında teslimat yapılmaktadır.
  • Gece: Bu hizmetimiz ile taşıma işlemlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz.
  • Araçlı: Motorla taşınamayan gönderilerinizi araçlı kuryemiz ile taşıyoruz.

Darıca kurye fiyatlarımız gönderinin özelliklerine, gönderilerinizin alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki uzaklığa ve tercih edilen kurye modeline göre değişmektedir. Firmamız her zaman en uygun taşımacılığı sağlamak için çabalamaktadır. Darıca kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kurye hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×