İçeriğe geç

Kalamış Kurye

Kalamış Kurye
Kalamış Kurye

Kalamış kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet sunmaktayız. Uzun yıllar hizmet sunmanın vermiş olduğu katkıların başında müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerini bilmek gelmektedir. İşletme olarak sunduğumuz her hizmet sonrasında müşterilerimizden internet sitemize girmek suretiyle aldıkları hizmet hakkında yorum ve puanlama yapmaları istenilmektedir. Bu puanlama ve yorumlar sayesinde sunulan hizmetin eksik yanları keşfedilmekte ve bu eksiklikler üzerinde çalışmalar, iyileştirmeler yapılmaktadır.

Ayrıca işletme olarak kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve sunulan hizmetin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. İşletme olarak müşterilerimize çeşitli teslimat yöntemleri ile çeşitli ödeme yöntemleri sunmaktayız. Günlük olarak durumlarına istedikleri yöntemleri seçmek suretiyle istedikleri şekilde bir hizmet alabilmektedirler. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmet karşılığında her zaman piyasa şartlarının altında fiyatlar sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Kalamış Kurye Hizmeti

Kalamış kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenli bir şekilde sunulması için her aşamada gerekli özellikleri bünyemizde bulundurmaktayız. Öncelikle tüm siparişleriniz yola çıkmadan önce kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle eksik veya hasarlı ürün olup olmadığı tespit edilmektedir. Ayrıca kullandığımız motorların ürün taşıma haznelerinin iç kısımları yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanmakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı ürünleriniz korumalı bir şekilde adreslerinize getirilmektedir. Yine bu ürün taşıma haznelerinin dış yapıları da sert plastiklerden oluşmakta ve her türlü darbeye karşı dayanıklı halde olmaktadırlar.

Kalamış kurye işletmesi olarak kurye hizmetine karşı artan talep doğrultusunda fiyatlarında aynı orada artış gösterdiğinin ve bu durumun müşterilerimizi rahatsız ettiğinin farkındayız. Bu sebepten dolayı işletme olarak sunduğumuz hizmetin karşılığında uygun fiyatlar sunabilmek adına muhasebe elemanlarımızın yardımı ile araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu hesaplamalar ve araştırmalar sayesinde sizlere en uygun fiyatları çıkartmak suretiyle sıkıntılarını halletmekteyiz. Uygun fiyatlı hizmet sunuyor olmamızın en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×