İçeriğe geç

Habibler Kurye

Habibler Kurye
Habibler Kurye

Habibler kurye işletmesi olarak sizlere güvenilir bir hizmet vermek için sunulan hizmetin her aşamasında gerekli özellikleri bulundurmaktayız. Öncelikle bünyemizde çalışan elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimi sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizi bu bilgiler ışığında motorlara yerleştirmektedirler. Kırılacak eşyalarınız sabitlenmek suretiyle yerleştirilmekte ve bu ürünlerin zarar görmesi engellenmektedir. Hassas olan, ezilecek olan gıda ürünleriniz ise ürün taşıma haznelerinin en üst kısımlarına yerleştirilmekte ve diğer ürünlerin ağırlığı ile zarar görmelerinin önüne geçilmektedir.

Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki tecrübeleri ve yetenekleri sayesinde güvenli bir şekilde ürünleriniz adreslerinize getirilmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Her şeyden önce siparişleriniz yola çıkmadan kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilerek eksik veya hatalı bir ürün olmaması adına kontrol edilmektedir. Bu özellikler ile siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmakta ve güvenli bir kurye hizmeti sunulmaktadır.

Habibler Kurye Hizmeti

Habibler kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize çeşitli ödeme yöntemleri sunmaktayız. Bu ödeme yöntemleri sayesinde günlük olarak değişen maddi durumlarınıza göre ödeme yöntemi seçmekte ve istediğiniz her ürünü gönlünüzce sipariş verebilmektesiniz. Maddi durumlarımız her gün aynı şekilde olmamaktadır. Gün olur üzerimizde nakit paramız olmayabilir. Gün olur kartlarımızda para olmayıp nakit paramız olabilir. Sipariş verirken nakit paranız yok ise internet üzerinden kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz. Kartlarınız da para yok ise kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle kurye elemanlarımıza nakit olarak da ödeme yapabilmektesiniz. Kapıda ödeme yönteminin bir başka olumlu yönü ise siparişlerinizi kontrol etmek suretiyle ödeme yapma imkânı sağlamasıdır.

Habibler kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok iletişim yolu sunmaktayız. İnternet sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizleri arayarak iletişim kurabilmektesiniz. Bünyemizde çalışan santral elemanlarımızın fazla olması nedeniyle hiçbir şekilde bekletme olmadan anında iletişim kurabilme imkanına sahipsiniz. Başka bir iletişim özelliği olan WhatsApp destek hattı üzerinden mesaj atmak suretiyle anlık ve canlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Son olarak internet adreslerimizde bulunan canlı destek hattı üzerinden de iletişim kurarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×