İçeriğe geç

Kandilli Kurye

Kandilli Kurye
Kandilli Kurye

Kandilli kurye işletmesi olarak öncelikle kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve anında haberdar olmamıza yardım etmektedir. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve her şeyden önce birer birer tespit edilmek suretiyle eksik veya hasarlı ürün olup olmadığı kontrol edilmektedir. Kurye elemanlarımızın ürün bilgileri sayesinde motorlarımıza düzenli ve titizlik ile yerleştirilmektedir.

Daha sonra çevresel bilgileri ve navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize gelen en doğru ve en güvenilir güzergâh belirlenmekte ve o yol üzerinden siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Sipariş verirken seçtiğiniz teslimat yöntemi ile siparişleriniz sizlere teslim edilmekte ve memnuniyetleriniz kazanılmaktadır. Sunulan hizmet siparişi sonrasında siz müşterilerimizin internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmanız istenilmektedir. Bu yorum ve puanlamalar sayesinde sunduğumuz hizmetin eksik yanları tespit etmekte ve bu eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar yapmaktayız.

Kandilli Kurye Hizmeti

Kandilli kurye işletmesi olarak sunduğumuz her hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktayız. Hız konusu kurye hizmetinin olmaz ise olmaz özellikleri arasında yer almaktadır. İşletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusundaki yetenekleri sayesinde sunulan hizmetin hızlı olması konusunda yardım sağlamaktadır. Ayrıca kullandığımız motorların periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleri ile değişiklik yapılması da sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Kandilli kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize verdiğimiz hizmet sonrasında çeşitli şekilde teslimat yöntemleri sunmaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere üç çeşit teslimat yöntemimiz bulunmaktadır. Temassız teslimat seçeneğini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilen siparişleriniz kapılarınıza asılmak suretiyle zilleriniz çalınmaktadır. Bu şekilde temassız şekilde teslimat yapılmakta ve siz müşterilerimize sağlıklı bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Zili çalmadan teslimat yöntemi ise uyuyan çocuğunuz veya rahatsız edilmemesi gereken bir kişi olduğu zaman seçilmekte ve adreslerinize gelindiği zaman telefon ile haber verilmektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×