İçeriğe geç

Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye
Giyimkent Kurye

Giyimkent Esenler’de yer alan, İstanbul’un en büyük kumaş ve hazır giyim merkezidir. Temeli 1994 yılında atılan iş merkezi 489 bin metrekare alan üzerine kuruludur. İçinde 2182 müstakil iş yeri, 273 ofis, 2500 araçlık kapalı otopark, 5000 araçlık açık otopark 488 ofis, 175 mağaza bulunmaktadır. Ayrıca petrol istasyonu, PTT, bankalar, Ticaret Odası ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bütün bu yoğunluk her gün Giyimkent’tetaşınması gereken pek çok paket ortaya çıkarmakta ve firmamız Giyimkent kurye hizmetleriyle yıllardır profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firma olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana kalite standartlarımızı en üst noktada tutuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alıyor ve kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik taşımacılığın adresi oluyoruz. Tamamı alanında uzan, deneyim sahibi, güler yüzlü, sitemize hakim, yeni adres bulmada mahir bir ekiple çalışıyoruz.

Giyimkent kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tercihi olmaktadır. İstanbul’un her yeri ile sitemiz arasında getirilmesi, götürülmesi gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz.

Tam donanımlı araçlarımızla yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, pasaport, bilgisayar, tablet, ruhsat, plaka, eşya, telefon, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün gönderilerinizi de ulaştırıyoruz.

Giyimkent Kurye Hizmeti

Giyimkent kurye hizmetlerimizi farklı kurye çeşitleriyle devam ettiriyoruz. Bu sayede paketinizin aciliyetine, gönderi zamanına ve bütçenize göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Motorlu kurye ile olduğu gibi uçak kargo hizmeti de veriyoruz. Havalimanları ile sitemiz arasında bütün paketlerinizi taşıyoruz.

Şehirlerarası kurye hizmetimizle aynı zamanda çevre illerle sitemiz arasında getir, götür yapıyoruz. Motorlarla taşınamayacak paketleriniz için de arabalı kurye hizmetimizle yardımcı oluyoruz.

Acil Moto Kurye olarak kaliteyi, güvenilirliği ve hızı aynı zamanda uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Her zaman cazip fiyatlarla taşıma yapıyor, mesafeye, kurye çeşidine ve pakete göre fiyatlandırma yapıyoruz. 7/24 iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×