İçeriğe geç

Haramidere Kurye

Haramidere Kurye
Haramidere Kurye

Haramidere kurye hizmetlerimizle semtimiz genelinde bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı adresler arasında taşınması gereken paketlerine yardımcı oluyoruz. Modern, modelli, bakımlı, güvenli ve tam donanımlı araçlarımızla birlikte paketlerinizi istediğiniz adreslerden alıp belirteceğiniz adreslere teslim ediyoruz. Bunu her defasında kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat avantajlarıyla sağlıyor, 7/24 en yakın kuryeniz oluyoruz.

Haramidere kurye uygulamalarımızla fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve benzeri ürünlerin tamamında profesyonel çözümler sunuyor, başarılı işlere imza atıyoruz.

Haramidere Kurye Hizmeti

Haramidere kurye alanında amacımız daima her ihtiyaca cevap vermek. Bunun için farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz motorlu kurye hizmetlerimizle hem İstanbul içinde hem de çevre iller ile semtimiz arasında taşımacılık yapıyoruz.

Arabalı kurye hizmetimizle motorla taşınamayacak paketleriniz için aynı kalitede ve güvenilirlikte araçlarımızla taşıma hizmeti veriyoruz. Uçak kargo hizmetimizle havalimanlarıyla adresleriniz arasında taşımacılık yapıyor, havalimanı olan her ile gönderi yapabilmenizi ya da gönderi alabilmenizi sağlıyoruz. Şehirlerarası kurye hizmetimizle çevre illere de hızlı ve güvenli şekilde teslimat desteği sağlıyoruz.

Acil Moto Kurye olarak semtimiz genelinde uzun yıllardır kalitenin, güvenin, modern uygulamaların ve hızlı teslimatın değişmez adresiyiz. Bunda en büyük paylardan birisi de müşteri odaklı fiyat politikamızdır. Her zaman en cazip fiyatlarla taşımacılık yapıyor, fiyatlarımızı mesafeye, pakete ve tercih edilecek kurye türüne göre tespit ediyoruz.

Net fiyat bilgisi, randevu ve sorularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bunun için sınırları kaldırmış bulunuyoruz. Dilerseniz resmi web sitemiz üzerinden her zaman bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz hizmet noktalarımızı ziyaret edebilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede ihtiyacınızı çözmek için seferber olacak, kusursuz bir hizmet deneyimi yaşatacaktır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×