İçeriğe geç

Beşyol Kurye

Beşyol Kurye
Beşyol Kurye

Küçükçekmece’nin 21 mahallesi ile en küçük mahallelerinden biri olan Beşyol, bulunduğu konum itibari ile hem çok önemli hem de merkezidir. Dolayısıyla trafiği ile dikkatleri üzerine çeker. Beşyol Kurye olarak hizmet verdiğimiz günden itibaren hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın her günü taşımacılık yapıyoruz.

Pek çok sektör ve semt sakini kurye hizmetimizi kullanarak gönderilerini en güvenli şekilde istedikleri yere ulaştırmaktadır. Gece dahi hareketli olan semt ve etrafı, gece teslimat sisteminin çalışmasını sağlamaktadır. En acil gönderileri olanlar gece teslimatı tercih etmektedir.

Beşyol kurye olarak dar sokaklardan, sıkışık yollardan geçebilmek için manevra yapabilen motosikletlere ihtiyaç vardır. Biz de bu sebeple kuryelerimizin yolda iyi bir sürüş sağlayabilmesi için en dayanıklı, yakıt verimliliği olan, konforlu motosikletleri tercih ediyoruz.

Kuryelerimizi seçerken de sürüş yetenekleri olan, hız yaparken kontrolü bir an bile bırakmayacak, saygılı, iyi iletişim kurabilen, işbirliğine yatkın, trafik kurallarına uyan özellikte kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Beşyol Kurye Hizmeti

Beşyol kurye ile gün içinde dilediğiniz dakika ile hızlı gönderim yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda kuryemiz adresinize gelir paketinizi alır ve alıcının adresine giderek doğrudan verdiğiniz alıcı ismine teslim eder. Bunu hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirir. Teslimat sona erdiğinde de size bir mesaj gelir. Gönderinizin istediğiniz adrese teslim edildiği bildirilir.

Bir kurye hizmetinin fiyatını belirleyen pek çok faktör vardır. Bu belirleyici unsurlardan en dikkat çekici olanlar şöyledir:

  • Teslimat mesafesi
  • Teslimatın aciliyeti
  • Teslimatın zamanı

Bu üç unsur, hesaplama yaparken en fazla dikkat edilenler arasındadır. Kuryemiz bir gönderiyi almaya gittiğinde gidilen adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe önemlidir. Bu mesafenin km’si arttıkça bu durum fiyata da yansır. Fiyatta da artış gözlemlenir. Aynı zamanda teslimatın hafta sonu veya gece gerçekleştirilmesi de gönderi hızını etkileyeceği için kuryemizin sergileyeceği performans iki katına çıkmaktadır. Bu da fiyatı etkilemektedir. Bütün bu unsurlar dikkate alarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız en uygun fiyatı vermek için gayret etmektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×