İçeriğe geç

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye
Güneşli Kurye

Güneşli kurye hizmetlerimizle Bağcılar’ın en merkezi mahallelerinden birisi içinde ve İstanbul’un diğer bütün mahalleleri ile Güneşliarasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Hatta sadece İstanbul ile sınırlı kalmıyor, çevre illere de şehirlerarası kurye desteği sunuyoruz.

Her biri kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü, kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Ekiplerimiz bakımlı, modelli, modern araçlarla hizmet vermekte hem sahada hem de çağrı merkezimizde en iyi ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede taşıma yaparken risk durumlarını minimuma indiriyor, her defasında vadedilen sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Güneşli kurye faaliyetlerimizde her zaman bir sistem dahilinde çalışarak hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılık yapıyoruz. Süreç bizimle iletişime geçtiğinizde başlar. Ardından ekiplerimiz gerekli bilgileri alıp fiyat tespiti yaparlar. Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde randevu oluşturulur ve randevu saatinde kuryemiz adresinizde olur. İmza karşılığı paketiniz alınır ve ardından teslimat yapılmak üzere harekete geçilir. Vadedilen sürede teslimat yapılır ve tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

Uzman ekibimizle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, pasaport, bilgisayar, tablet, laptop gibi bütün paketlerinizi de taşıyoruz.

Güneşli Kurye Hizmeti

Güneşli kurye kapsamında farklı kurye seçenekleri sunuyor, her biri farklı sürelerde teslimat yapıyor. Bu sayede İstanbul’un en uzak noktalarına 180 dakikada teslimat yapmayı başarıyoruz. Acil motorlu kurye ile bu süreyi 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Sadece motorlu kurye ile değil, arabalı kurye hizmetiyle de öne çıkarak büyük ebatlardaki paketlerinizi de aynı kalitede ve güvenilirlikte arabalarımızla taşıyoruz.

Acil Moto Kurye olarak her zaman en iyi fiyat garantisi sağlıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketinizin taşındığı mesafeye, kurye çeşidine ve paketinizin özelliklerine göre belirliyoruz. 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×