İçeriğe geç

Beykent Kurye

Beykent Kurye
Beykent Kurye

Şirketimiz, değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir motor kurye hizmeti sağlamaktadır. Motor kurye hizmeti 7/24 ulaşabileceğiniz, alanında uzman profesyonel motor kuryelerin sunduğu, ekonomik bir teslimat seçeneğidir. Hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenilir motor kurye hizmeti sayesinde dilediğiniz noktadan dilediğiniz adrese en kısa sürede teslimatınızın ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin dilediğiniz an paketinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı motor kurye hizmetimizden yararlanarak sizler de dilediğiniz adrese en kısa sürede paketinizin ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Beykent kurye hizmetinden faydalanarak sizler de dilediğiniz adrese en kısa sürede birçok farklı kategoriye ait paketin ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Motor kurye hizmetinden faydalanarak alıcısına ulaştırabileceğiniz bazı paket kategorileri:

  • Teknolojik Aletler: Tablet, Telefon, Bilgisayar
  • Gıda Ürünleri: Taze Meyve ve Sebzeler, Sıcak Ürünler, Yemek
  • Belge, Doküman ve Evrak
  • Kimlik, Pasaport, Ehliyet Gibi Belgeler
  • Kişiye Özel Paketler.

Beykent Kurye Hizmeti

Beykent kurye hizmetinden faydalanarak sizler de gece gündüz demeden paketinizin en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilir, 7/24 motor kurye hizmetine ulaşabilirsiniz. 7/24 Teslimat hizmetinden faydalanarak şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin aynı gün içerisinde paketinizin dilediğiniz noktaya teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Paketiniz alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sizlerden teslim alınır, dilediğiniz adrese direkt elden teslim edilir. Ekip arkadaşlarımız ile irtibatta kalarak dilediğiniz an paketinizin güncen durumundan ve konumundan haberdar olabilirsiniz.Beykent kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden özenle çalışmalarını sürdürmektedir.

Her an her yerde güvenle ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz müşterilerimize hem bütçeden hem zamandan tasarruf etme kolaylığı sağlamaktadır. Her an her yerde ulaşabileceğiniz kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik motor kurye hizmetimiz alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile haftanın her günü ve günün her saati değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ekonomik ve uygun fiyatlı teslimat hizmeti sayesinde sizler de aynı gün içerisinde paketinizin alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla teslimat seçeneğine ulaşmak için sizler de internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×