İçeriğe geç

Demirkapı Kurye

Demirkapı Kurye
Demirkapı Kurye

Demirkapı kurye işletmesi olarak müşterilerimiz için zamanın ne kadar önemli olduğunu bilmekte ve zamandan kazanım sağlanmasını sağlayacak şekilde hızlı hizmetler sunmaktayız. Hızlı kurye hizmetlerinin sunulabilmesi adına kullandığımız motorların tüm bakımlarını zamanında yaptırmakta ve kurye elemanlarımıza motor kullanımları konusunda düzenli ve detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca sunulan hizmetin hızlı olması güzergâh belirleme konusunda ki yeteneklerimiz ile de doğru orantılı olmaktadır.

Ayrıca işletme olarak günümüz özelliklerine sahip bir şekilde kullanılan teknolojik cihazlarımız da hızlı hizmetlerin sunulması konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye elemanlarımızın uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmaları deneyim ve tecrübe konusunda büyük kazanım elde etmelerini sağlamakta ve hızlı hizmetlerin sunulması adına yardım sağlamaktadır.

Demirkapı kurye işletmesi olarak bünyemizde çok fazla sayıda ödeme yöntemi bulundurmakta ve bu sayede herkesin kendi maddi durumlarına uygun olan yöntemi seçebilmelerini sağlamaktayız. Ödeme yöntemlerimiz düzenli olarak geliştirilmekte ve sayılarının artırılması sağlanmaktadır.

Demirkapı Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmet esnasında günümüz şartlarına entegre edilmiş teknolojiden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Güzergâh belirleme konusunda, randevulu teslimat seçeneği konusunda, siparişler içerisinde yer alan ürünlerin eksiksiz şekilde teslim edilmesi konusunda çok büyük fayda sağladığımız teknoloji hizmetimizin tam göbeğinde kendisine yer bulmaktadır. Kurye elemanlarımızın da teknoloji konusunda kendilerini geliştirebilmeleri için düzenli olarak eğitimler vermekteyiz.

Demirkapı kurye işletmesi olarak kullandığımız motorları sürekli olarak korumalı hale getirmek için çalışmalar yapmakta ve bu sayede siparişleriniz içinde bulunan ürünlerin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız. Motorlarımızı kullanan kurye elemanlarımızın dikkatli bir şekilde motorları kullanmaları konusunda uyarılar yapmakta ve ürünlerinizin sarsılarak darbe almalarını engellemekteyiz. Uyarılarımıza uymayan ve ürünlerinizin hasar almasına neden olan personellerin işlerinden ayrılmalarını sağlamakta ve bu şekilde ortaya çıkan sorunların engellenmesini sağlamaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×