İçeriğe geç

Veliefendi Kurye

Veliefendi Kurye
Veliefendi Kurye

Veliefendi kurye işletmesi olarak her zaman değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. Sunulan kurye hizmetinin kaliteli boyutlarda olabilmesi adına pek çok özelliğin aynı anda sunulması gerekmektedir. Teknolojik cihazların kullanımı, yüksek modelli motosikletlerin kullanımı ve hizmet veren kurye elemanlarının deneyimli ve tecrübeli bir yapıya sahip olması sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde bulundurmak suretiyle kaliteli hizmetler verebilmek adına yoğun çalışmalar yapmaktayız. Motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını detaylı, eksiksiz ve zamanında olacak şekilde yaptırmakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Veliefendi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin kendilerine uygun şekilde siparişlerini teslim alabilmeleri adına pek çok yöntemi bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan yöntemler arasında temassız teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza teslimat seçeneklerimiz özelinde detaylı eğitimler vermekte ve seçmiş olduğunuz yöntemlerin eksiksiz ve sorunsuz şekilde yerine getirilebilmesi sağlanmaktadır.

Temassız teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan tüm siparişlerini teslim alabilmektedirler. Bu yöntem sayesinde müşterilerimizin kıyafet uygunluk durumlarını değiştirmeden gönüllerince hizmet alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan çok memnun kalmaktadırlar.

Veliefendi Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlere her zaman güvenli hizmetler vermekteyiz. Kurye elemanlarımız ürün bilgileri ışığında tüm siparişlerinizi hassasiyet yapılarına göre motorlara yerleştirmekte ve nakliyeleri aşamasında hasar görmemelerini sağlamaktadır. Ürün bilgileri konusu kurye hizmeti esnasında bulunan en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Veliefendi kurye işletmesi olarak müşterilerimiz bizler ile kaliteli iletişimler kurarak her türlü ihtiyaçlarının giderilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak sizler ile iletişim kuracak olan elemanlarımızın sunulan kurye hizmeti hakkında ki tüm bilgilere sahip olmalarını sağlamakta ve bu bilgiler sayesinde her zaman doğru ve eksiksiz bilgilere ulaşmanızı amaçlamaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×