İçeriğe geç

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye
Yeşilköy Kurye

Yeşilköy kurye hizmetleri ile Bakırköy’ün ve İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisi olan mahallemiz içindeki adresler arasında ve diğer bütün noktalar arasında taşımacılık yapıyoruz. Yaklaşık 30 binden fazla nüfusa ev sahipliği yapan mahallemizde yüzlerce işletme, firma ve kurum çalışmalarına devam etmekte, günün her saatinde hareketlilik sürmektedir.

Mahallemizin hareketli yapısı içinde her gün bir yerden başka bir yere taşınması gereken yüzlerce paket olmaktadır. Firmamız da 1994 yılından bu yana mahallemizin her neresinde olursanız olun çözüm ortağı olmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal bütün ihtiyaçlarınızda profesyonel kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Yeşilköy kurye alanında her zaman eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle beraber iletişim kanallarımızı daima açık tutuyor, her ne zaman taşınacak bir paketiniz olsa en yakın çözüm ortağınız oluyoruz.

Profesyonel arkadaşlarımızla birlikte fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, anahtar, meyve, yedek parça, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, bilgisayar, tablet, telefon, tekstil, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, laptop gibi onlarca farklı kategoriden ürünü güvenle taşıyoruz.

Yeşilköy Kurye Hizmeti

Kurye alanında en temel avantajlardan birisi güvenliliktir. Yeşilköy kurye faaliyetlerimizde paketleriniz tamamen özel bölmelerimizde taşınmaktadır. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösterilmekte, hiçbir hasar, kaybolma, ezilme, dağılma, kırılma, kaybolma gibi olumsuzluklara mahal verilmemektedir. Güvenli biçimde belirteceğiniz adresten alınıp istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Mahallemizde kurye hizmetlerimizin tercih nedenlerinden birisi hızlı olmamızdır. Bu sayede zaman kazandırıyoruz. En acil ihtiyaçlarınızı en hızlı biçimde karşılıyor, pratik çözümler üretiyoruz. Farklı kurye çeşitleri farklı sürelerde teslimat vadediyoruz. Her defasında vadettiğimiz süre zarfında teslimatlarımızı sonlandırmayı başarıyoruz.

Normal kurye ile en geç 180 dakikada teslimat garantisi vermekle birlikte daha başka kurye türlerimizle bu süreyi 45 dakikaya kadar indirebiliyor, 7/24 hizmet veriyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×