İçeriğe geç

Esenşehir Kurye

Esenşehir Kurye
Esenşehir Kurye

Hızla ve bizleri beklemeden akan hayatlarımızda bazen kontrolü ele almak için belirli eşyalarımızda hazır erişime sahip olmak isteriz. Ancak günümüz dünyasının gerek yoğunluğu gerekse akışı nedeniyle bu hizmet her zaman bizlere açık şekilde beklemez. Sizlere hızlı ve kaliteli şekilde hizmet etmeyi kendine meslek edinmiş olan işletmemiz Esenşehir kurye olarak sizlere karmaşık ve yoğun hayatlarınızda zaman tasarrufu sağlayabileceğiniz bir alan sunmaya geliyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ve yeni nesil kurye araçlarımız ile elimizden geldiğince hızlı şekilde kargolarınızı sizlere ulaştırmaya ve memnuniyetinizden emin olana kadar çalışmalarımızı durdurmamaya söz veriyoruz. Sizler de kurye işlemleriniz için bizleri tercih ederek kaliteli bir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Teslim etmemizi istediğiniz ürünün içeriğine göre değişmekte olan ücretlendirme fiyatlarımız sizler için en uygun ve ödenebilir şekilde olarak hazırlanmaktadır. Kargonuzun fiyatının değişmesine sebep olabilecek etkenler arasında yer alan gönderi ağırlığı, büyüklüğü ve içeriği yalnızca birkaç etkenden biri olmaktadır. Aynı zamanda kuryenizin konumuna göre de fiyatlarda değişiklik yaşanabilir. Örneğin kuryenizin gönderinizi getirdiği araç farklı ise ya da size olan uzaklığı fazlaysa fiyat değişiklik gösterebilir.

Esenşehir Kurye Hizmeti

Servisimiz her zaman en hızlı olacak şekilde sizlere ulaşmaya çalışır. Ancak Esenşehir moto kurye hizmetleri olarak bazen değişen hava durumları ya da beklenmedik yol çalışmaları nedeni ile sizlere iletilen ulaşım süresi aksayabilir. Tıpkı fiyatlandırma sistemi gibi ulaşım süresi de kargo ve kuryenizin sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterebilir. Örneğin ürününüz alan olarak fazla yer kaplıyorsa, bundan dolayı motosiklet yerine araba kullanılması gerekebilir. Bundan dolayı trafik akışına uyması gereken kuryemiz olması gereken zamandan biraz aksatma yaparak gönderinizi size teslim etmek zorunda kalabilir.

Esenşehir kurye olarak sizler için durmadan çalışan kuryelerimiz gece gündüz kargolarınızı teslim etmek için yollarda. Zamanı fark etmeden gönderilerinizi teslim alan ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaya çalışan kuryelerimiz gerekirse nöbetçi kurye hizmetimiz ile gece saatlerinde de hizmetinizde bulunur. Sizler de bizi tercih etmek istiyorsanız numaramızı arayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×