İçeriğe geç

Merter Kurye

Merter Kurye
Merter Kurye

Gelişen teknoloji sayesinde hayatımız gün geçtikçe hızlanmakta, bu hızdan tüm hizmet sektörleri etkilenerek, yeni dünyaya ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu hızın en çok etkilediği sektörler iletişim ve taşımacılık sektörleri olarak görülmekte, yeni nesil kurye sektörü her iki sektörün hızına ayak uyduracak hizmetleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Merter semti, yeni dünyanın getirilerini birebir hissedebildiğiniz, günde ortalama 1,3 milyon kişi tarafından ziyaret edilen bir yaşam ve iş merkezidir. Bu yoğunluk içerisinde hız her zamankinden çok daha önemli hale gelmekte, gönderilmesi gereken paketlerin zamanında yerine ulaştırılması adına kurye hizmetleri bir zorunluluk olarak kabul edilir olmuştur.

Merter kurye olarak bizler, yeni nesil kurye hizmetlerimiz ile İstanbul içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlerinizde, güvenebileceğiniz, hızlı ve güvenli çözümlerimizle yanınızda, işinizde ve kişisel hayatınızda kolaylık sağlamak için buradayız.

Acil durumlarınız için 7/24 çözüm üreten bir anlayışla, çok kısa sürelerde tüm gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyor, üstün kurye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyoruz.

İstanbul içerisinde en fazla 240 dakikada tamamlanan motosikletli teslimat seçenekleri sunuyor, arabalı kuryelerimizle özel donanım gerektiren gönderilerinizi taşıyor, otobüs ve uçak kargo hizmetlerimiz sayesinde tüm Türkiye’ye aynı gün teslimat yapıyoruz.

Aradığınız çözümleri biz sizler için buluyor, en iyi kurye hizmetlerini sizin için sunuyoruz.

Merter Kurye Hizmeti

Merter’in yoğun yapısı, semtin içerisinde yoğun da bir araç ve yaya trafiği olmasına sebep olmakta, bu yoğun trafikte otomobil kullanımı zahmetli ve yavaş kalmaktadır. Bu duruma en iyi çözüm, Merter kurye tarafından getirilerek, semt içerisinde ya da İstanbul’un dört bir köşesine kısa zamanlarda taşımacılık yapılmaktadır.

Moto kuryelerimiz sayesinde kurye işlemleriniz kolaylaşacak, tüm gönderileriniz zamanında yerine varacaktır.

Firmamız bünyesinde sunulan tüm hizmetlerde kişiye ve duruma özel çözümler üretilmesine önem verilmekte, verdiğimiz hizmetlerin fiyatlandırmalarında gönderinin içeriği, gidilecek mesafe ve seçilen hizmete bağlı olarak değişiklik yapılmaktadır.

Aldığınız Merter kurye hizmetinin size özel belirlenmesi sayesinde, sadece talep ettiğiniz hizmet için ödeme yaparak, en ekonomik şekilde hizmetlerimizden yararlanmanız sağlanmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×