İçeriğe geç

Kurfalı Kurye

Kurfalı Kurye
Kurfalı Kurye

Kurfalı kurye olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan teslimatı yapıyoruz. Kurye hizmetlerine olan ihtiyacın artması, zamanın daha fazla önem kazanması bizim gibi firmaların da daha fazla sorumluluk almasını sağladı. Sektör içinde 1994’ten beri hizmet veren firmamız, taleplere yönelik olarak kendini yenileyerek cevap verir.

Kaliteli ve nitelikli kadrosuyla eksiklikleri gözlemler, yapılması gerekenleri önceler ve uygular. Böylece hem kaliteden taviz vermez hem de günceli yakalayarak müşterilerinin memnuniyetini devam ettirir. Ekiplerimiz üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirir.

Kurfalı kurye olarak verdiğimiz hizmetleri farklı araçları kullanarak yapıyoruz. Küçük boyutlu gönderiler için yoğunluklu bir şekilde motosiklet kullanıyoruz. Kaldı ki yoğun İstanbul trafiğinde en büyük avantajımız motosikletle teslimat yapıyor oluşumuzdur. Çünkü en acil durumlarda bile en kısa süre içinde paketin teslimini mümkün kılar.

Motosiklete sığamayacak büyüklükteki paketler için de arabalı kurye kullanıyoruz. Şehir dışına erişimi ise iki şekilde sağlıyoruz. Biri otogar kargo diğeri ise uçak kargodur. İhtiyaca göre pek çok hizmet unsuruyla müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Kurfalı Kurye Hizmeti

Kurfalı kurye ekibimiz semt sakinlerine ve kurumların çalışanlarına, işletmelere gönderi teslim eder ve onlardan da gönderi alarak başka adreslere ulaştırır. Sahada hazır bulunan motorize ekiplerimiz en acil durumlarda hemen adresinize gelir, paketinizi alarak süratle yeni alıcısına ulaştırılır. Bu hızda dâhi güvenlik esastır.

Kuryelerimiz trafik kurallarına uyan, insana saygı çerçevesinde hareket eden nitelikli kişilerden oluşur. Bu niteliklerle beraber süratli motosiklet kullanarak güveni temin eder. Aldığı sorumluluğu yerine getirebilmek için oldukça özenli çalışır.

Müşterilerimiz 7 gün 24 saat hizmetlerimize ulaşabilir. Müşteri destek hattımız her zaman görev başında soruları ve sorunları cevaplamak için çalışmaya devam eder. Müşterilerimiz dilediği an kurye talep edebilir ve paketini göndermek isteyebilir.

Kaliteden taviz vermeden en uygun maliyetlerle hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Fiyatlarımızı etkileyen unsurlar, müşterilerimizin kullandığı hizmetlerdir. Gönderi mesafesi, gönderinin hızı, gönderini boyutu ve gönderinin teslim saati fiyata yansıtılır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×