İçeriğe geç

Taşdelen Kurye

Taşdelen Kurye
Taşdelen Kurye

Eski zamanlarda İstanbul’un dışı olarak kabul edilen, giderek artan nüfus ve büyüme ile artık İstanbul’un merkezlerinden biri haline gelmiş Çekmeköy’de uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimizle yanınızdayız.

Çekmeköy’ün en yoğun mahallerinden biri olan Taşdelen’de hem iş hem de özel hayatınızı kolaylaştıracak kurye hizmetlerimizi istifadenize sunuyor, siz değerli müşterilerimizin her daim en iyi kurye ile çalışmasını sağlıyoruz.

Taşdelen kurye hizmetlerimiz, müşterilerimizin rahat ve kolay bir şekilde taşımacılık hizmeti almasına odaklanarak, herkes için kolay ulaşılabilir ve modern çözümler sunmaktadır. Kurye talebiniz olduğu anda, bizlere resmi iletişim kanallarımızdan ulaşarak;

  • Gönderinizin içeriğini,
  • Nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceği bilgilerini,
  • Ne zaman ve ne şekilde teslimat talep ettiğinizi,
  • Gönderici ve alıcının iletişim ve kimlik bilgilerini bildirmeniz, bu hızlı ve güvenli kurye hizmetlerimizden yararlanmanız için yeterlidir.

Taşdelen Kurye Hizmeti

Firmamızın genel iş politikası müşteri memnuniyeti oluşturmaya yönelik olup, tüm teslimat sürecinin en kısa ve kolay şekilde tamamlanmasını sağlayacak hizmetler sunulmaktadır. Taşdelen kurye hizmetlerimiz, gönderilerinizin bulunduğunuz konumdan alınarak, teslim edileceği adrese taşınmasını içermektedir. Bu sayede gönderinizi bir yere götürmek için zaman ve enerji ayırmanıza gerek kalmamakta, kapıdan kapıya taşımacılık sağlanarak güvenlik ve hız sizlere sunulmaktadır.

Talebinizi ileterek başlattığınız taşımacılık süreci, size en yakın moto kuryemizin bulunduğunuz yere gelerek gönderinizi teslim alması ile devam etmekte ve teslimat tamamlandığında bunun bilgisinin iletilmesi ile sona ermektedir.

Yeni nesil kurye anlayışında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri, hızlı teslimat yapılması adına güvensiz sürüş yapılmasıdır. Taşdelen kurye ekibimiz, bu güvensiz durumu elimine edecek deneyim ve profesyonelliğe sahip, güvenli sürüş teknikleri konusunda uzman, trafikte saygı anlayışı ile hareket eden kişilerden oluşmaktadır.

Güvenli taşımacılık hem çalışanlarımız, hem gönderileriniz hem de çevre için azami olacak şekilde ön planda tutulmakta, tüm işlerimizde bu duruma özen gösterilmektedir.

Ekonomik, güvenli, kolay ve hızlı bir taşımacılık servisi için bizleri tercih edin.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×