İçeriğe geç

Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye
Ambarlı Kurye

Ambarlı kurye olarak alanda faaliyet gösterdiğimiz 25 yıllık deneyimi hızlı taşımacılık yaparak nitelikli bir hizmet vermeye devam ediyoruz. Bankaların, hukuk bürolarının veya özel şirketlerin teslim edilmesi gereken acil evrak, belge ve dokümanlarını hızlı bir şekilde taşıyoruz. Firmamızın güvenilir sistemi sayesinde firmalar rahatlıkla bizimle en özel anlaşma metinlerini paylaşabilmektedir. Aynı şekilde semt sakinlerimizin değerli gönderilerini, hediye paketlerini, çiçek, pasta gibi hassas gönderileri özenli bir şekilde adresine teslim ediyoruz.

Yıllardır böyle nitelikli bir hizmet veriyor olmanın haklı gurunu taşıyor, alanda çok iyi elemanlarla yol almanın verdiği güvenle rahat bir şekilde çalışıyoruz.

Ambarlı kurye hizmetimizin kaliteli olmasının altında yatan önemli sebeplerinden ikisi nitelikli bir ekiple çalışmak aynı zamanda da kullandığımız araçların son sistem oluşudur. En iyi motosikletlerle yola devam etmek ve bakımlarını aksatmadan yerine getirmek trafikte sorunsuz bir şekilde yol almayı sağlar. Bu da kurye hizmetimizin hızını etkiler.

Biz firma olarak en acil gönderilerin en geç 90 dakika içinde gönderilecek olan adreste olmasını istiyoruz. Bu teslimat hızının şaşmaması hem kuryelerimizin sürüş tekniklerine, kullandıkları kestirme yollara bağlıdır hem de donanımlı bir motosikletle rahat bir şekilde yol alabilmeyle ilgilidir.

Ambarlı Kurye Hizmeti

Ambarlı kurye olarak İstanbul’un birçok noktasına yağmur, sıcak, rüzgâr demeden hava koşullarının her şartında hizmet götürüyoruz. Kuryelerimizin sağlığına özen göstererek gerekli donanımı sağlıyoruz. Her türlü hava şartlarına uyum sağlayan kuryelerimiz en kaliteli hizmeti sunmak için yolda gereken özeni gösterir.

Günün her saati ve gerek hafta içi ihtiyaç halinde gerek hafta sonu semtler arası gidip gelen kuryelerimiz gönderilerin sorumluluğunu alır ve hasara uğratmadan, alıcısı haricinde hiç kimseye teslim etmeden yerine ulaştırır.

Hem kaliteli hem de ekonomik bir fiyat belirleme sistemiyle çalışıyoruz. Kaliteli hizmeti uyguna vermenin huzuruyla rahat bir şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimiz talep ettiği hizmetin karşılığını ödeyerek güvenli bir hizmet almanın konforu içindedir. Gönderi adresi ve hızı fiyatların belirlenmesinde iki temel bileşendir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×