İçeriğe geç

Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti
Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti özellikle 1990’lardan sonra ortaya çıkmaya başlamıştır. Başta İstanbul gibi büyükşehirlerde ortaya çıkan hızlı taşımacılık ihtiyacına çözüm olarak kurye hizmetleri geleneksel taşımacılıklara nazaran çok daha seri, çok daha güvenli, çok daha ekonomik ve modern olmaları ile öne çıkmaktadır.

Acil Moto Kurye olarak sektörün öncülerinden birisi olarak 1994 yılında bu yana sahadayız. İlk günden bu yana bütün müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmak adına çaba sarf ediyor, her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri en kısa sürede çalışmalarımıza dahil ediyor, dünya standartlarında kurye hizmeti sağlıyoruz.

Sunmuş olduğumuz kurye hizmeti ilk günden bu yana müşterilerimizin en temel ihtiyaçlarından en genel ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz. Tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, bütün güvenlik önlemleri alınmış araçlarımızla çalışıyor, en gelişmiş teknolojilerle ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz.

Firma olarak yasal engel teşkil etmeyen her türlü paketinizi taşıyoruz. Yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport gibi paketlerinizi taşıyoruz. Ayrıca bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasını istediğiniz adresler arasında ulaştırıyoruz.

En iyi Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti kapsamında her türlü talebe karşılık vermek için farklı kurye modelleriyle sahada yer alıyoruz. Moto kurye, acil kurye, Vip kurye, arabalı kurye, uçak kargo, şehirlerarası kurye gibi seçeneklerimiz arasında paketlerinizin aciliyetine, özelliklerine, bütçenize vs. göre en ideal seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul’un bütün noktaları arasında ve çevre illerle İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar gibi bütün Anadolu yakasında yanınızdadır. Ayrıca Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüpsultan, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerimiz genelinde de bir telefon mesafesindedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×