İçeriğe geç

Sefaköy Kurye

Sefaköy Kurye
Sefaköy Kurye

19. yüzyılda tarafından kurulmuş olan Sefaköy, sakin ve modern yapısı ile İstanbul’un yaşanabilecek en güzel yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Küçükçekmece ilçesinin merkezi konumunda olması, ilçe içerisindeki hemen hemen tüm resmi binalara ev sahipliği yapması ve yerleşim özellikleri ile sakinlerinin belirli bir rahatlığa alıştığı bir semttir.

Alışılmış olan bu rahatlık, giderek hızlanan hayatla birleşince, semt içerisinde talep edilen tüm kurye hizmetlerde aynı kalite ve hız beklenir olmuş, Sefaköy kurye tarafından verilen hizmetler sayesinde bu beklenti karşılanır hale gelmiştir. Semt, ilçe, il hatta tüm Türkiye içerisinde hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimiz, semt sakinlerinin alıştığı rahatlığı ekonomik fiyatlarla elde etmesini sağlamaktadır.

Sefaköy’de bulunan ekip arkadaşlarımız aracılığı ile kapınızdan teslim alınan bir gönderiyi, kesintisiz bir hizmet anlayışı içerisinde;

  • Motosikletli kuryelerimizle,
  • Arabalı kuryelerimizle,
  • Uçak ya da otobüs kargo hizmetlerimizle alıcısına iletebilirsiniz.

Bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü gönderinizin, emin ellerle yerine ulaştırılacağına güvenebilir, aynı gün hasarsız teslimat garantimiz sayesinde, aklınızda soru işareti kalmadan tüm kurye işlerinizi halledebilirsiniz.

Sefaköy Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmetleri, geleneksel posta hizmetlerinin günümüzde geldiği son nokta olarak kabul edilmektedir. Birçok belgenin elektronik ortamda saniyeler içerisinde iletilebildiği günümüzde, ıslak imzalı şekilde ya da belgenin aslına ihtiyaç duyulması halinde Sefaköy moto kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir elektronik posta kadar olmasa, gönderilerinizin en hızlı ve güvenilir şekilde, teslimatının gerçekleşeceğinden emin olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimizle, günün her saati yanınızdayız.

Sefaköy kurye ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, işini bilen, deneyimli ve özenli profesyonellerden oluşmakta, bizleri tercih eden tüm müşterilerimizin aşağıdaki ayrıcalıklardan yararlanması için çalışılmaktadır:

  • Güvenli sürüş ile güvenilir teslimat yapılması,
  • Kesintisiz taşımacılık hizmetlerinden yararlanılması,
  • 7/24 müşteri desteği ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasına özen gösterilmesi,
  • Taleplerinizin dinlenerek, en iyi şekilde karşılanması adına planlı bir iş yürütülmesi,
  • Her zaman uygun fiyatlı bir politika ile size dost çözümler sunulması ve
  • Tüm Türkiye’ye en fazla 24 saat içerisinde tamamlanacak kurye hizmetleri verilmesi.
Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×