İçeriğe geç

Tozkoparan Kurye

Tozkoparan Kurye
Tozkoparan Kurye

İstanbul’un her semtine kurye hizmeti götüren Tozkoparan kurye uygulamamızı kullanarak paketlerinizi güvenle istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Güvenli bir hizmet almak istiyorsanız, dakik bir kurye ile çalışmayı düşünüyorsanız uygulamamızdan istifade edebilirsiniz. Firma olarak yıllardır sektörde yer alıyoruz ve öncü firmaların arasında işimize gösterdiğimiz özen ve müşterilerimize gösterdiğimiz değerle biliniyoruz.

Güler yüzlü, nitelikli personelimizden 7/24 yardım isteyebilir, ihtiyaç duyduğunuz her zaman kolaylıkla müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz, sorularınızı yanıtladığı gibi, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz hizmet unsurlarını da size anlatacak, kaliteli bir kurye hizmeti alabilmeniz için yönlendirmede bulunacaktır.

Hizmetimizin avantajlarından yararlanan müşterilerimiz, Tozkoparan kurye uygulamamızın kalite güvencesinden memnundur. Kişisel olarak hizmet talep edebilirsiniz; kurumsal olarak da iş hayatınızı kolaylaştıracak şekilde teslimat seçenekleri sunuyoruz:

  • Tozkoparan normal kurye
  • Tozkoparan express kurye
  • Tozkoparan vip kurye
  • Tozkoparan uçak kargo
  • Tozkoparan otogar kargo

Her seçenek ayrı bir ihtiyacı karşılıyor ve müşterimizin istediği teslimat unsurlarını karşılıyor. En acil durumlarda vip kurye hizmetimiz devreye giriyor ve en uzun mesafede bile 60 dakika içinde teslimatı gerçekleştirmiş oluyoruz. Şehir dışına teslimat yapmak isteyen müşterilerimiz için de otogardan veya havalimanından hizmet sağlıyoruz.

Tozkoparan Kurye Hizmeti

Gönderi içeriği ne olursa olsun Tozkoparan kurye hizmetimizi kullanan bütün müşterilerimiz için kuryelerimizin gösterdiği özen aynıdır. Zaten bir kurye firmasından da beklenen budur. Her paket için özen ve güvencedir. Biz de bu güvenceyi vererek taşıdığımız bütün paketlerin sorumluluğunu üstleniyoruz.

Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, sıkışıklığa rağmen kuryelerimiz kontrollü ve kurallara uyarak hızlı bir şekilde teslimat yapabiliyor. Motosikletlerin bundaki etkisinde elbette ki kuşku yoktur. Fakat arabalı kuryelerimiz de teslimatı en kısa süre içinde tamamlar.

Acil Moto Kurye firması olarak verdiğimiz kaliteli hizmeti, en uygun şekilde müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. İstiyoruz ki bütün müşterilerimiz kurye hizmetinin avantajlarından yararlanabilsin. Her müşterimizin kullandığı hizmet seçeneği farklı olduğu için seçeneklere göre fiyatlarımız değişiyor. Mesafe, boyut ve hız gönderinin ücreti üzerinde etkili oluyor. Ama gayemiz en ekonomik şekilde hizmet sağlamak.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×